Żywiec ul. Lelewela 15, codziennie od 8:30 do 18:30 w soboty od 8:30 do 14, tel.+48 880 660 661 i 33 861 01 63

 

Polerowanie szyb samochodowych.

     Szkło jest materiałem twardy i dosyć odpornym na zarysowania. Jednak szczególnie szyba czołowa jest narażona na porysowanie / wypiaskowanie / uszkodzenia zewnętrznej powierzchni np: od zużytych wycieraczek, zimowych drapaczek do szronu/ lodu niskiej jakości lub niskiej jakości płynów do spryskiwaczy potrafiących zmatowić szybę. Tego typu uszkodzenia jesteśmy w stanie wypolerować stosując materiały cierne stałe lub płynne w zależności od rodzaju oraz stopnia uszkodzenia szyby. Ze względu na pracochłonność tej operacji trwa to ok ok 2 do 5 godzin. Cena takiej usługi zaczyna się od ok 150zł ale precyzyjna wycena danego uszkodzenia wymaga oględzin.

Polerowanie / regeneracja reflektorów samochodowych / poliwęglanu

     W starszych modelach samochodów stosowano szkło w zewnętrznej części reflektora, gwarantowało ono trwałość i przejrzystość na wiele lat ( często 20 letnie lampy są ok). W nowszych samochodach lampy przednie wykonane są z plastiku (poliwęglan). Skutkiem zastosowania tej technologii jest narażenie lampy na zmatowienie / zżółknięcie po kilku / kilkunastu latach używania.

Proponujemy klientom usługę RENOWACJI / REGENERACJI. Operacja polega na wypolerowaniu zużytej warstwy poliwęglanu na lampach i zabezpieczeniu odnowieniu nowej lampy dedykowanymi preparatami.

ZALETY POLEROWANIA REFLEKTORÓW:

  • Znaczna poprawa widoczności w warunkach nocnych
  • Przywrócenie sprawności lamp za ułamek kwoty nowych lamp
  • Bez inwazyjność - w większości przypadków regeneracja nie wymaga demontażu lamp.
  • przywrócenie sprawności technicznej samochodu - samochody ze zmatowiałymi lampami często nie przechodzą przeglądu technicznego