POLEROWANIE

Auto Szyby Żywiec – Polerowanie szyb samochodowych.

Regeneracja szyb żywiec, Regeneracja Reflektorów i szyb samochodowych

Szkło jest materiałem twardy i dosyć odpornym na zarysowania. Jednak szczególnie szyba czołowa jest narażona na porysowanie / wypiaskowanie / uszkodzenia zewnętrznej powierzchni np: od zużytych wycieraczek, zimowych drapaczek do szronu/ lodu niskiej jakości lub niskiej jakości płynów do spryskiwaczy potrafiących zmatowić szybę. Tego typu uszkodzenia jesteśmy w stanie wypolerować stosując materiały cierne stałe lub płynne w zależności od rodzaju oraz stopnia uszkodzenia szyby. Ze względu na pracochłonność tej operacji trwa to ok ok 2 do 5 godzin. Cena takiej usługi zaczyna się od ok 150zł ale precyzyjna wycena danego uszkodzenia wymaga oględzin.

Polerowanie / regeneracja reflektorów samochodowych / poliwęglanu

W starszych modelach samochodów stosowano szkło w zewnętrznej części reflektora, gwarantowało ono trwałość i przejrzystość na wiele lat ( często 20 letnie lampy są ok). W nowszych samochodach lampy przednie wykonane są z plastiku (poliwęglan). Skutkiem zastosowania tej technologii jest narażenie lampy na zmatowienie / zżółknięcie po kilku / kilkunastu latach używania.

Proponujemy klientom usługę RENOWACJI / REGENERACJI. Operacja polega na wypolerowaniu zużytej warstwy poliwęglanu na lampach i zabezpieczeniu odnowieniu nowej lampy dedykowanymi preparatami.

ZALETY POLEROWANIA REFLEKTORÓW:

  • Znaczna poprawa widoczności w warunkach nocnych
  • Przywrócenie sprawności lamp za ułamek kwoty nowych lamp
  • Bez inwazyjność – w większości przypadków regeneracja nie wymaga demontażu lamp.
  • przywrócenie sprawności technicznej samochodu – samochody ze zmatowiałymi lampami często nie przechodzą przeglądu technicznego